Akční nabídka

  • Model vyrábaný dlhšie ako 40 rokov
  • Silná konštrukcia rámu
  • Ľahký a všestranný príves
  • Široké využitie
  • Model vyrábaný dlhšie ako 40 rokov
  • Silná konštrukcia rámu
  • Ľahký a všestranný príves
  • Široké využitie
Reklamní banner

Články

Traktorové nosiče BIGAB môžu na cesty!

Legendárne traktorové nosiče kontajnerov od celosvetovo uznávanej značky BIGAB sa vo Švédsku začali vyrábať už v roku 1978 a vďaka svojej vyše štyridsaťročnej pôsobnosti na trhu sú univerzálnym riešením pre prepravy v komunálnych službách, lesníctve, poľnohospodárstve a stavebníctve. Nami predávané nosiče sú hákové a s možnosťou sklápania nákladu. Hlavnou výhodou je ich univerzálnosť a široké použitie, pretože vďaka hákovým nosičom kontajnerov BIGAB už nepotrebujete niekoľko rôznych traktorových prívesov a vlečiek, ale v prípade potreby iba meníte nadstavby (korby) na jednom podvozku. S traktorovými kontajnerovými prívesy od nás ušetríte čas, peniaze i miesto.


Hovoríte si, že Vám to nestačí a radi by ste s hákovými nosičmi jazdili všade? Nezúfajte!


traktorový nosič kontajnerov BIGAB

Chceli by sme našim zákazníkom oznámiť, že sú teraz traktorové nosiče kontajnerov BIGAB pre Českú a Slovenskú republiku konečne dostupné aj s európskou homologáciou!

Zakúpením traktorového nosiče kontajnerov takto schváleného pre prevádzku na verejných komunikáciách pre EÚ získate záruku, že kupujete príves, ktorý spĺňa požiadavky stanovené Európskou komisiou pre poľnohospodárske a lesnícke prívesy. Väčšina traktorových nosičov BIGAB, ktoré môžu byť takto homologované, sa môže na verejných komunikáciách pohybovať rýchlosťou 30 km/h alebo 40 km/h, v závislosti od vybavenia náprav prívesu a iných kritériách.


Pre viac informácií k jednotlivým typom traktorových nosičov a možnostiam ich homologácie nás neváhajte kontaktovať na info@jpjforest.com alebo na tel. +420 773 202 321


Povolenie pre prevádzku na verejných komunikáciách po EÚ platí pre nami predávané typy traktorových nosičov, a to konkrétne pre:

Okrem iného sme Vám tiež schopní ponúknuť a dodať aj iné typy traktorových hákových nosičov kontajnerov, ktoré nie sú homologované. Z celej škály nosičov, ktoré spoločnosť BIGAB ponúka, sú to napríklad prívesy 7-10, 15-19, 15-19 T, 17-20, 20-24 alebo 22-27.

Ďalej máme v našej ponuke tiež sklopné vleky BIGAB, ktoré možno pre Vás homologovať na zákazku, aby ste sa s nimi mohli pohodlne pohybovať na verejných komunikáciách v Českej a Slovenskej republike.

Pre viac informácií nás prosím kontaktujte na info@bigab.sk alebo na tel. +420 773 202 321.

Dodávatelia

As Fors MW AS Fors MW JPJ Forest Tizmar snc