Akční nabídka

  • Model vyrábaný dlhšie ako 40 rokov
  • Silná konštrukcia rámu
  • Ľahký a všestranný príves
  • Široké využitie
  • Model vyrábaný dlhšie ako 40 rokov
  • Silná konštrukcia rámu
  • Ľahký a všestranný príves
  • Široké využitie
Reklamní banner

BIGAB

V tejto sekcii nájdete informácie o histórii traktorových nosičov kontajnerov BIGAB a informácie o klube vlastníkov a priaznivcov strojov tejto značky.

História traktorových kontajnerových prívesov BIGAB

Koncept hákového traktorového nosiče kontajnerov s výmennými nadstavbami vznikol pred viac ako 30 rokmi v malej švédskej dedinke menom Blidsberg. Za značkou BIGAB stojí muž menom Gotei Håkansson, ktorého na výrobu tohto traktorového prívesu doviedla prostá potreba mať na svojej farme jeden traktorový príves, ktorý možno používať pre viac činností a tým pádom ušetriť veľké peniaze, ktoré sú potrebné na kúpu niekoľkých špeciálnych traktorových prívesov. Z jednoduchej potreby vznikol geniálny nápad, ktorý ovplyvňuje výrobu prívesov používaných v lesníctve a poľnohospodárstve až doteraz. Značka BIGAB a celý technologický koncept bol v roku 1998 odkúpený estónsko-švédskou spoločnosťou FORS MW. Výroba bola navýšená, príves ďalej vyvíjaný a zdokonalený pri zachovaní rovnako priaznivé obstarávacie ceny.

BIGAB je origiálním systémom, ktorý nastavil štandarty celého trhu a ostatní výrobcovia sa ním inšpirovali alebo inšpirujú. Originál je však len jeden a originál je BIGAB.

 

 

 

Göte Håkansson - vynálezce systému hákového nosiče kontejnerů pro traktory

Göte Håkansson – vynálezca systému hákového nosiče kontajnerov pre traktory

 

 

BIGAB CLUB

V roku 2009 bol na základe požiadaviek zákazníkov založený BIGAB klub pre majiteľov a fanúšikov tohto unikátneho stroja za účelom ich združovania, výmeny skúseností a poskytovanie praktických rád a tipov. Čestným členom klubu je tiež vynálezca celého systému a značky pán Gotei Håkansson, ktorý hákové traktorové nosiče kontajnerov BIGAB skonštruoval a vyrobil už viac ako pred 30 rokmi.

Odkaz na stránky klubu: BIGAB KLUB

 

Nosič kontejnerů

Klub BIGAB – traktorové nosiče kontejnerů

 

Dodávatelia

As Fors MW AS Fors MW JPJ Forest Tizmar snc